Pranie i czyszczenie wykładzin

Wykładziny cieszą się popularnością zarówno w biurze jak i w domu. Łatwo jest je dopasować do każdej powierzchni podłogowej, pokrywają ją w całości, a dzięki krótszemu włóknu są bardziej uniwersalne. Wykładziny znajdujące się w lokalach, biurach i innych sferach publicznych szczególnie narażone są na zniszczenia i ubrudzenia. Konieczna jest ich codzienna pielęgnacja i gruntowane pranie. W domu również zbiera się kurz, w związku z czym zalecane jest profesjonalnie pranie i czyszczenie wykładzin oraz dywanów.

Profesjonalna ekipa sprzątająca TCH Service Warszawa wykonuje usługi z zakresu bieżącej konserwacji, które są niezbędne do jak najdłuższego utrzymania wykładziny w dobrym stanie. Codzienne sprzątanie obejmuje dokładne odkurzanie wykładzin przy użyciu wysokiej jakości sprzętu oraz miejscowe usuwanie zaplamień. Stosujemy najlepsze odkurzacze (ECOLAB, LAVOR, NILFISK), profesjonalny sprzęt przystosowany do pracy w trudnych warunkach i „turbo szczotki”. TCH Servis Warszawa oferuje doskonałą jakość usług prania i czyszczenia wykładzin oraz przystępne ceny znajdujące się w naszym cenniku. Cena usługi prania i czyszczenia wykładzin zależna jest od metody. Polecamy zapoznać się z cenami poszczególnych usług uwzględnionych w cenniku, w razie niejasności lub jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Skuteczność zapewnia nam długoletnie doświadczenie w branży w Warszawie oraz różnorodność stosowanych metod czyszczenia i prania wykładzin. Każda wykładzina wymaga innych detergentów – różni się rodzajem zaplamienia, a także innym włóknem, kolorem itd. Odpowiednie dopasowanie środków czyszczących oraz zaawansowany sprzęt sprzątający sprawia, że pranie i czyszczenie wykładzin różnego rodzaju jest sprawne i szybkie, pozostawiając je czystymi, bez utraty koloru.

Firma TCH Service Warszawa to firma oferująca nie tylko kompleksowe usługi z zakresu czyszczenia i prania wykładzin, ale także wiele innych związanych z pielęgnacją i konserwacją podłóg. Ceny podawane w cenniku są konkurencyjne wobec innych firm działających w Warszawie. Cena i skuteczność wyróżniają nas na tle innych firm.

Galeria zdjęć