Pranie i czyszczenie dywanów

Pranie i czyszczenie dywanów

Dywany częściej używane są w pomieszczeniach mieszkalnych niż biurowych. Zapewne jest tak dlatego, że dywany dostępne są w różnych wzorach i kolorach, co podnosi ich walory estetyczne. Łatwej dopasować je do wnętrza oraz stylistyki domu. Możemy wybierać spośród rożnych rodzajów włókien i ich długości, decydując pomiędzy bardziej lub miej puchowymi. Dzięki nim w domu robi się przytulniej. Trzeba jednak pamiętać, że wymagają one szczególnej pielęgnacji, dlatego tak ważne jest dokładne pranie oraz czyszczenie naszych dywanów.

Dywany codziennie narażane są na zabrudzenia i zanieczyszczenia. Należy zadbać, aby jak najdłużej służyły nam wyglądając jak nowe. Regularne pranie i czyszczenie dywanów ma znaczenie nie tylko estetyczne, ale i zdrowotne. Im gęstszy dywan, tym bardziej się brudzi – taka jest cena za jego piękny wygląd. Dywan często jest siedliskiem kurzu i alergenów – niewidocznego, lecz częstego powodu alergii u dzieci i wielu osób dorosłych. W trosce o zdrowie najbliższych warto nie tylko czyścić je we własnym zakresie, ale także skorzystać z usług profesjonalistów. Jeśli dywan lub wykładzina dywanowa leży w lokalu użytkowanym przez większą ilość osób – biuro, hotel, butik itd., regularna i profesjonalna konserwacja oraz dokładne ich pranie jest koniecznością. Regularne czyszczenie dotyczy również wykładzin.

Firma TCH Service zajmuje się praniem i czyszczeniem dywanów w Warszawie oraz w jej okolicach od ponad 10 lat. Świadczymy bardzo szeroki wachlarz usługi związanych z konserwacją, pielęgnacją oraz praniem i czyszczeniem dywanów, wykładzin, podłóg. Cena za profesjonalne usługi świadczone przez naszą firmę w Warszawie jest bardzo przystępna. Ceny podawane w cenniku usług różnią się w zależności od czyszczonych powierzchni. TCH Service Warszawa oferuje różne metody czyszczenia i usuwania plam, w zależności od rodzaju materiału. Każde zabrudzenie, a także poszczególne rodzaje włókien, wymagają innego czyszczenia. Wszystkie te zabiegi wykonywane są zgodnie z cennikiem usług.

Firma TCH Service Warszawa od początku swojej działalności zajmuje się praniem dywanów, czyszczeniem wykładzin, polimeryzacją, a także woskowaniem podłogi, co daje nam ogromne doświadczenie w tych dziedzinach, a tym samym przewagę na rynku w Warszawie i okolicach. Na cenę składa się nie tylko profesjonalna usługa, ale także wysokiej jakości sprzęt sprzątający (ECOLAB, LAVOR, NILFISK). Pracujemy na najlepszych środkach czyszczących, dostosowujemy nasze działania piorące do tkaniny tak, aby nie odplamić jej za cenę utraty koloru lub zmiany faktury. Dbamy o wysoką jakość naszych usług oraz konkurencyjność cen w naszym cenniku.